Mama Andy Murrey’a o zabiegu Morpheus8


Trafność przyznania w 2020r nagrody „MyFaceMyBody Awards dla Małoinwazyjnego Urządzenia Roku” dla Morpheus8 Inmode potwierdzają kolejne doniesienia prasowe. Wysoką ocenę skuteczność zabiegu mikroigłowego Morpheus8 wystawiła Judy Murray mama znanego tenisisty Andy Murray.

Judy Murray powiedziała:

Wcześniej nigdy nie interesowały mnie zabiegi kosmetyczne ani to, jak wyglądałam – jestem sportowcem. Ale jestem na oczach opinii publicznej i często muszę wygłaszać przemówienia przed dużą publicznością na konferencjach lub treningach. Gdy się starzałam, chciałem nadal dobrze wyglądać, kiedy pojawiam się publicznie. Spędziłam większość swojego życia pracując na zewnątrz i znaczną liczbę lat podążając za moimi dziećmi na torze tenisowym siedząc w słońcu i patrząc na ich występy, nachmurzając się. Mam więc piękne zmarszczki i też dużo śmiechu. Interesował mnie zabieg małoinwazyjny.
Zrobiłam trzy zabiegi: jeden w styczniu, drugi tuż przed lockdownem w marcu i jeden w lipcu. Powiedziałabym, że ubyło mi co najmniej dziesięć lat od mojego poprzedniego wyglądu. Jestem absolutnie zachwycona wynikiem”.